Şirket Profili
Ana sayfa > Hakkımızda > Hakkımızda

Şirket Profili

Jiangsu Xiangchuan Rope Technology Co., Ltd., Jiangsu Eyaleti, Yangzhou Şehri, Baoying İlçesi, Chengnan Endüstri Parkı'nda yer almaktadır. Şirket 38.000 metrekarelik bir alanı, 18.000 metrekarelik inşaat alanını ve yaklaşık 150 çalışanı kapsamaktadır. 100'den fazla tam otomatik ve mekanize halat yapma ekipmanına sahiptir. Japon teknolojisini tanıttı ve yeni bir çift katmanlı halat örgü üretim hattı geliştirdi (2006 yılında Bilim ve Teknoloji Bakanlığı tarafından alındı. Xinghuo Proje Sertifikası, Jiangsu Yüksek Teknoloji Ürün Sertifikası), endüstrinin ileri seviyesinde, bu bir Ülkedeki güçlü kimyasal elyaf halat imalat işletmelerinin.

Şirket, ISO9001 uluslararası standart kalite sistem sertifikasını geçti ve art arda Çin (CCS), Amerika Birleşik Devletleri (ABS), Fransa (BV), Japonya (NK), Rusya (RS) sınıflandırma topluluğunun tip onayını aldı ve Almanya (DNV-GL), İngiltere (LR), İtalya (RINA), Güney Kore (KR) ve diğer 9 uluslararası yetkili sınıflandırma kuruluşunun deniz ürünleri sertifikasını aldı. Kurumsal ürün markası "XIANGCHUAN" marka halatlar, polipropilen serisi ürünleri, naylon multifilament (naylon) serisi ürünleri, polyester serisi ürünleri içerir. Şirket ayrıca bağımsız olarak ultra yüksek moleküler ağırlıklı polietilen halatlar, naylon monofilament halatlar (yaygın olarak atlas halatları olarak bilinir), yüksek mukavemetli Karışık Halatlar, kompozit kompozit halatlar vb. geliştirmiştir. Halatın örgülü yapısı üç telli, dört telli, altı iplikçik, sekiz iplikçik, on iki iplikçik, çift katmanlı örgü vb. ve 4mm-150mm çap aralığı müşterilerin seçimi içindir; eş zamanlı üretim Çeşitli ağlar (güvenlik ağı, iskele ağı, rüzgar geçirmez ağ, örtü ağı), yayıcı seri ürünler. Ürünleri, gemi yapımı, okyanus taşımacılığı, açık deniz operasyonları, kurtarma, petrol arama, platformlar, ulusal savunma askeri endüstrisi ve Liman Başkanlığı'ndaki liman elleçleme alanlarındaki kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. “XIANGCHUAN” marka kablo, kullanıcılar için güvenilir bir marka haline geldi.

Marka stratejisine bağlı kalmak işletmenin ebedi temasıdır; Teknolojik yeniliğe bağlı kalmak, işletmenin gelişimi için tükenmez itici güçtür. Şirketin güçlü bir teknik gücü var ve aktif olarak yüksek teknoloji ürünleri geliştiriyor. Şu anda toplam 16 adet buluş patentimiz ve faydalı model patentimiz bulunmaktadır. Bilim ve Teknoloji Bakanlığı'nın bir Kıvılcım Programı projesi, Jiangsu Eyaletinin bir yüksek teknoloji ürün projesi ve Jiangsu Eyaletinin bir Meşale Programı projesi için başvuruda bulundu. Ve bir kimyasal elyaf halat araştırma ve geliştirme teknoloji merkezi kurdu, Çin'in gemi inşa endüstrisinin ve okyanus taşımacılığının gelişimine katkılarından dolayı.


*konu:
Name:
Phone:
*E-mail:
Address:
*Content:
*kapcha:

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 • Adres:

  No.8 Chengnan yolu, chengnan endüstri parkı, Baoying ilçesi, Jiangsu Çin

 • E-posta:

  E-mail1:vanzer@xcrope.com  Vanzer Tao
  E-mail2:sales@xcrope.com    Wang Peng
  E-mail3:grace@xcrope.com    Grace Li
  E-mail4:info@xcrope.com       David Cheng

 • Şirket telefonu:

  +86-514-88253368

 • Yurtdışı satış departmanı:

  +86-514-88302931

SİTE HARİTASI

facebook2.png google-plus-square.png Twitter.png

Telif Hakkı © Jiangsu Xiangchuan Halat Technology Co., Ltd. | Her hakkı saklıdır

SİTE HARİTASI

Yicheng Ağı tarafından desteklenmektedir